Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Prej vitesh të lidhur, kjo është e dashura 22 vjeçare që qëlloi me armë Vali Corelonen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë lidhur me plagosjen e Princ Valentino Corelones. Më herët policia e Kosovës bëri me dije se në lidhje me këtë ngjarje është arrestuar një 22-vjeçare e cila dyshohet se e ka shkrepur armën,

Burimet bëjnë me dije se 22-vjeçarja që ka sulmuar Valin është shtetasja Anita Syla e cila bashkëjeton prej kohësh me Vali Corleonen dhe se prej vitesh ata janë në një marrëdhënie.

Kujtojmë se ngjarja ndodhi gjatë orëve të par të mëngjesit të sotëm, ku Syla dyshohet se ka plagosur me armë partnerin e saj, Princ Valentino Corelone.

Ndërkohë, bashkëjetuesja e tij, Anita Syla është arrestuar nga policia dhe akuzohet për veprat penale “Vrasje në tentativë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve”.

Pak më herët Corleona la ambientet e spitalit dhe ndodhet në gjendje të mirë shendetësore.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img