Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Prej vitesh ka qëndruar në prapaskenë, “dorëzohet” burri i Aurela Gaçes dhe del në videoklip bashkë me gjysmën e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkëshorti i Aurela Gaçes deri më tani ka vendosur që të qëndrojë larg vëmendjes së mediave dhe rrjeteve sociale.

Ndonëse gjithmonë ka qenë prezent në festivalet e Aurelës, netët “live” dhe koncertet e saj, Skerdi ka shijuar sukseset e gjysmës së tij nga larg, në prapaskenë.

Mirëpo, si duket Aurela ja ka mbushur mendjen që më në fund të dy të shfaqen para kamerave, me një projekt të ri muzikor.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo e cila përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se Skerdi do të jetë protagonisti i videoklipit të radhës i cili do të publikohet sot.

“Ju prezantoj me partnerin e videoklipit Ai do te qendrojë sa me larg vëmendjes publike, por kësaj here iu dorëzua këngës së re qe ka PREMIEREN sot ora 18:00! Per shume arsye… por presim dhe pak ore

“ÇUPA NGA VLORA” …PËR PAK ORË ……”, ka shkruar Aurela.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img