Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
27 %
3.1kmh
40 %
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Prej vitesh “armiq të përbetuar”, Noizy dhe Stresi i japin fund sherrit, përqafohen në skenën e koncertit të madh në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Noizy ka mbajtur një koncert mbrëmjen e djeshme në Sheshin “Nënë Tereza” të quajtur “The Alpha Show”.

Në këtë koncert kane qenë të ftuar këngëtarë të shumtë. Koncerti ishte i ideuar dhe iniciuar nga Noizy (Rigels Rajku).

Ajo që ra në sy dhe bëri bujë në media është edhe prezenca e repertit Stresi, i cili kur u ngjit në skenë përqafoi Noizyin duke i dhënë fund kështu një herë e mirë armiqësisë mes tyre.

Dy reperët vite më parë kanë pasur konflikte të ashpra dhe kanë sharë njëri-tjetrin me tekstet e këngëve.

Rreth një vit më parë Stresi dhe Noizy ‘bënë paqe’ ndërsa konfirmimin e miqësisë mes tyre duket se e kanë vulosur mbrëmë në skenën e koncertit madhështor ku u oërqafuan.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img