Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Prej shumë vitesh shoqe të ngushta, Kejsi Tola dhe Olta Boka prishin miqësinë?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kejsi Tola dhe Olta Boka janë përveç se dy kolege  në muzikë, janë dhe dy shoqe të ngushta prej vitesh.

albsig

spring

Por ajo çfarë shokoi publikun, është se gjatë mbrëmjes së djeshme Kejsi Tola ishte e ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’.

Kejsi ishte përballë me Krusitën dhe u pyet se cila është njëra nga vajzat e shoëbizit e cila përpiqet por nuk i ndrit që nuk i ndrit ylli.
Duke mos ditur se çfarë emri të thoshte, Kejsi u mendua pak deri sa tha emrin e Olta Bokës.
Nuk e dimë nëse mund të ketë ndodhur diçka mes vajzave, apo Kejsi e bëri vetëm sa për të dalë nga situata.

vv_1546423833-6561872.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img