Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Prej orësh në “blackout”, si po bie Facebook-u në bursë?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rrjetet e mëdha sociale si: Facebook, Instagram dhe WhatsApp prej 4 orësh kanë rënë në të gjithë botën, duke bërë të pa aksesueshme për milliona përdorues në të gjithë botën.

Facebook është hapur ditën e sotme në bursë me 335 dollarë, ndërsa tani ka rënë në −19.02 (5.55%), duke shkaktuar një ulje të madhe të aksioneve.

Më herët “Facebook”, ka deklaruar se është duke u punuar për normalizimin dhe kthimin e aksesit përdoruesve, por nuk ka dhënë detaje se cili është problemi ranë këto rrjete sociale  

Më shumë


spot_img
spot_img