Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Prej orësh duke gërmuar në rrënoja, alivanoset punonjësi i ekipit të emergjencës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një punonjës i ekipit të emergjencës është alivanosur pak momente më parë.

Mësohet se punonjësi ndodhej prej orësh duke gërmuar në rrënoja për nxjerrjen e personave të bllokuar, por në një moment është ndjerë keq dhe ka humbur ndjenjat.

Mjekët të cilët kanë qenë në vendngjarje e ka marrë dhe është duke i dhënë ndihmën e parë.

Ndërkohë punonjësit e tjerë të ekipit të shpëtimit po vijojnë kërkimet për të nxjerrë persona të tjerë nga gërmadhat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img