Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Prej një muaji i shtruar në spital, Princi Philip i Mbretërisë së Bashkuar kthehet pranë mbretëreshës Elizabeta II

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

17518ce5375c98f7b1fb9ae44e745ba4

Princi Philip i Mbretërisë së Bashkuar, bashkëshort i Mbretëreshës Elizabeth II, është shëruar dhe ka dalë nga spitali.

Ai kishte rreth një muaj i shtruar në spital  pasi kishte bërë një ndërhyrje në zemër dhe kishte nevojë për përkujdesjen e mjekëve.

Princi Philip, 99 vjeç, kaloi 28 ditë si pacient në Londër në Spitalin e King Edward VII dhe Spitalin St Bartholomew.

‘Duka i Hekurt’ u fotografua duke dalë rreth orës 10.30 të mëngjesit të sotëm. Së shpejti ai do të festojë 100 vjetorin dhe Pallati Mbretëror ka nisur përgatitjet.

40534966-9367057-image-a-158_1615893980663.jpg40535170-9367057-image-m-163_1615894092628.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img