Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Prej mëngjesit në këtë komunë, nuk ka nisur procesi i numërimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në të gjithë vendin vijon numërimi i votave, por nuk ka ndodhur e njëjta gjë në Marqinet në Tiranë.

Bëhet me dije se në Marqinet që në orën 08:00 është pezulluar numurimi dhe ende nuk ka filluar. Mësohet se shkak është bërë se komisionerët nuk janë paraqitur në KZAZ nr.39.

Burime për media raportojnë se porcesi i numërimit do të fillojnë se shpejti.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img