Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Prej mëngjesit fshati Pilur në flakë, 15 zjarrfikëse punojnë për shuarjen e flakëve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në Pilur të Himarës. Bëhet me dije se zjarri ka rënë që në mëngjes dhe se është përhapur shumë.

Zjarrëfikësit prej mëngjesit ndodhen në vendin e ngjarjes por nuk është bërë e mundur që zjarri të vihet nën kontroll.

Në Pilur për shuarjen e flakëve janë 15 zjarrfikëse, 3 mjete nga Himara dhe një nga Saranda.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img