Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Prej mbrëmjes së djeshme fshati Mbreshtan i “pushtuar” nga flakët, sot pritet ndërhyrja e zjarrfikëseve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej mbrëmjes së kaluar vijon të jetë aktiv zjarri në fshatin Mbreshtan të Kolonjës.

Për shkak të terrenit të vështirë dhe zonës së thyer malore vetëm ditën e sotme zjarrfikësit kanë mundur të shkojnë në vendngjarje për shuarjeb e flakëve.

Sipas burimeve deri më tani asnjë forcë zjarrfikëse nuk ka shkuar pranë vatrave, teksa zjarri vijon të “përfshijë” çfarë i del para.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img