Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Prej ditësh i infektuar me COVID-19, ndahet nga jeta ish-kryetari i bashkisë Fushë Krujë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

335d7b58ff9c427f27586fef5337c9e6

Ditën e sotme koronavirusi i ka marrë jetën ish-kryetarit të bashkisë së Fushë Krujës, Bajram Karaj.

Ai është ndarë nga jeta në moshën 64 vjeçare, ndërsa e ka drejtuar bashkinë e Fushë Krujës për një mandat në vitet 2000-2004.

“Me dhimbje dhe trishtim te madh do te duhet te njoftoj largimn nga jeta te shokut tim, qe nga femijeria, Bajram Karaj.

Trishtim  dhe humbje e madhe per familjen miqte shoket.

Ngushellime familjes, Bashkeshortes, dy vajzave, te cilat ishin Krenaria e tij dhe tregonte shpesh kur pinim kafe.

Te ëofte dheu lehte dhe shpirti jot u prehte ne paqe se ti ke qene njeri paqes gjithmon qe nga origjina familjare. Lamtumire Miku im”, shkruan njëri prej miqve të tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img