Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Prej ditës së djeshme vatra e zjarrit aktive në Malin e Pallçit, flakët përhapen drejt Tepelenës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej ditës së djeshme në Malin e Pallçit është aktive një vatër zjarri, e cila po “përpin” çfarë t’i dalë përpara.

Flakët po shkojnë në drejtim të Tepelenës, ndërkohë që zjarrfikësit po punojnë për shuarjen e flakëve.

Era e fortë dhe terreni i thyer e bëjnë më të vështirë punën e zjarrfikësve, ndërkohë që në ndihmë të tyre kanë dalë edhe banorët e zonës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img