Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Prej disa orësh në Polici, fëmija i humbur në Tiranë rikthehet pranë familjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fëmija që kishte humbur në Tiranë dhe ndodhej në Komisariatin e Policisë, tashmë pas disa orësh është rikthyer pranë familjes. Lajmin e jep kryetari i Njësisë Bashkiake nr.2 Florian Pullazi.

“Ju falenderoj te gjitheve situata u zgjidh, femija eshte prane familjes”, shkruan ai.

8-vjeçari mbante mend vetëm emrit e të atit. Fëmija është gjetur nga disa qytetarë të cilët e kanë afruar pranë një lokali në lagjen e quajtur “Çoallaku”.

I vogli kishte me vete vetëm një çantë ngjyrë blu.

Lexo edhe: Gjendet një fëmijë i humbur në Tiranë, kush e njeh të njoftojë familjen

Screenshot 3 47

Më shumë

spot_img
spot_img