Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Prej 8 vitesh shoqe, Adrola Dushi dhe Kristina Baki bëjnë gjestin e veçantë për njëra-tjetrën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

832b89dd74010580bf9992747a2cfdd1

Dy modelet e njohura, Adrola Dushi dhe Kristina Baki janë shoqe të ngushta prej 8 vitesh.

Vajzat shihen kudo së bashku, që nga sfilatat e modës e deri tek momentet e ndryshme të ditës.

Mirëpo, së fundmi Adrola dhe Kristina kanë bërë një tatuazh në krah për të memorizuar vitin kur ka nisur shoqëria e tyre.

“2012”, kanë shkruar dy modelet.

-640-0-5ef3c06ae9216.png-640-0-5ef3c0423a86d.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img