Tirana
heavy intensity rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
2.1kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

“Pranverë shqiptare”, Kryemadhi uron Ditën e Verës: Gëzuar dhe mbarësi

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhe uron shqiptarët për Ditën e Verës.

Ajo ka postuar një video ku shihet disa pemë që kanë çelur, teksa në sfond dëgjohet një muzikë folklorike.

Në këtë mënyrë ka zgjedhur Kryemadhi të uroj 14 marsin teksa shkruan “PRANVERA SHQIPTARE 🌺  ☀️Gëzuar dhe Mbarësi!” shkruan Kryemadhi.


Më shumë