Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

‘Pranvera nuk vjen me një lule, por vjen me një bebe’, për herë të parë Turjan Hyska publikon FOTON e Orindës me barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0ce32e7d81ad0da3ee284c298758ddb9

Moderatori i njohur Turjan Hyska ka publikuar për herë të parë një foto me bashkëshorten e tij Orinda Huta, me barkun e rrumbullakosur.

Prej kohësh përflitej se Orinda ishte shtatzënë, por vetëm sot ata vendosën që ta konfirmojnë zyrtarisht.

Turjan Hyska ka publikuar foton bashkë me Orindën dhe qenin e tyre.

Orinda kishte veshur rroba të ngushta, të cilat i nxirrnin në pah barkun e rrumbullakosur.

Ata janë të martuar prej 4 vitesh dhe kanë më shumë se 12 vite bashkë.

“Pranvera nuk vjen me nje lule, vjen me nje (enmoji i një bebeje)”,- shkruan Turjan Hyska bashkëngjitur fotos.

foto.jpg

2_copy.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img