Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pranvera në prag, diell i ngrohtë dhe erë e lehtë, mësoni si do të jetë dita sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë ditës së së sotme vendi do të ndikohet nga masa ajrore me origjinë jugperëndimore. Kështu do të ketë orë me diell e hera herës kalime vranësirash deri mesatare.

Në pjesën veriperëndimore përkohësisht në mesditë parashikohet shi i dobët lokal.  Era do të fryjë me drejtim jugperëndimor e lehtë e përkohësisht mesatare në brigjet detare. Valëzimi parashikohet i ulët. Temperaturat do të pësojnë rritje të lehta.

-zonat malore 10°C deri në 23°C;

-zonat e ulëta 12°C deri në 26°C;

-zonat bregdetare 15°C deri në 25°C.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img