Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Pranvera bën bashkë Yuri Kim me Bajram Begajn, ambasadorja: Nder të kalosh kohë me presidentin (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim është takuar këtë të shtunë me Presidentin Bajram Begaj.

Diplomatja e SHBA ka takuar Begajn  te Liqeni i Tiranës, ndërsa thotë se në këtë ditë të ngrohtë pranvere ka zgjedhur që të bëjë ecje dhe  të bisedojë me presidentin, duke shijuar rrezet e diellit.

“Gjithmonë është një nder të kaloj kohë me Presidentin Bajram Begaj, por sidomos për të ecur dhe biseduar së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”, ka shkruar ambasadorja Kim krahas fotos.

Më shumë