Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Pranoi mandatin nga lista e PD-së, kërcënohet deputeti më i ri i Kuvendit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Korçës, Ligoraq Karamelo është kërcënuar nga disa persona pasi pranoi mandatin e deputetit nga listat e Partisë Demokratike.

Karamelo ka denoncuar në policinë e Korçës kërcënuesit, për të cilët thotë se ishin një grup personash që nuk i njihte. Karamelo ka thënë se personat e kanë intimiduar dhe ofenduar, lidhur me vendimin e tij për të pranuar mandatin e deputetit nga listat e PD-së. Ai ka thënë në polici se personat kanë tentuar ta godasin si dhe e kanë quajtur tradhëtar.

Sakaq, blutë e Korçës kanë shoqëruar një person deri më tani, lidhur me këtë incident.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img