Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Pranoi hapjen e listave, publikohet qendrimi i plotë i Opozitës së Bashkuar: Mos të preken koalicionet dhe mënyra e shpërndarjes së mandateve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5aff69564ddeadf771ddee951724fb48

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img