Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Prangoset 26 vjeçari nga Tirana, përdhunoi një vajzë të mitur dhe e detyroi të pinte drogë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9c276794680d17f7fb30f167213d8e57

Një 26 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga Policia pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë të mitur.Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi Orgest Memo, 26 vjeç. Ky shtetas pasi ka përdhunuar të miturën, e ka detyruar të përdorë drogë.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Kolonjë, bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit O. M., 26 vjeç, i shpallur në kërkim për veprat penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç” dhe “Nxitja për përdorimin e drogës”, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur dhe e ka detyruar atë që të përdorë lëndë narkotike”, njofton Policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img