Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Prangoset 20 vjeçari në Krujë, shiste drogë në shkolla: Policia i kap kokainë dhe hashash me vete

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7c478b91cee016a54ee6bd427a120b37

Një 20 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia në Krujë pasi shiste drogë në shkollat e qytetit.

Mësohet se në pranga ka rënë i riu me inicialet A.C, ndërsa nga kontrolli që i është bërë, ai kishte në xhep 3 doza kokainë dhe në makinë 20 gram kanabis sattiva.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img