Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Pranga tre shqiptarëve në Itali, kapen me 12 kg kokainë dhe 4.5 kg heroinë (EMRAT-FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë kontrollit në automjet, brenda një kutie u gjetën 12 kilogram kokainë dhe 4.5 kilogram heroinë. 5.5 kilogram kokainë u gjet e fshehur në bagazhin e makinës tip “Citroen C3”. Në total 17 kilogram drogë.

Policia italiane ushtroi kontroll në banesën e Agim Poshkës, në komunën Figino Serenza ku u gjetën 8.400 euro kesh.

albsig

Policia italiane ushtroi kontroll në banesën e Agim Poshkës, në komunën Figino Serenza ku u gjetën 8.400 euro kesh.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img