Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Pranga 23-vjeçarit në Tiranë, ngacmoi seksualisht kushërirën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

be7bb77c965074efff8ff0a6019ee2c8

Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi ka ngacmuar seksualisht kushërirën e tij.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5 u bë ndalimi me iniciativë i shtetasit Sh. T., 23 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht kushërirën e tij”, njofton policia.

Vihet re se së fundmi, janë shtuar rastet e denoncimeve nga ana e vajzave apo grave të cilat janë ngacmuar dhe abuzuar seksualisht.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img