Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Pranë pemës së Krishtlindjeve dhe të buzëqeshur, kryeministri Rama publikon foton krah bashkëshortes

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një album me foto të shkëputura nga java që lamë pas.

Në krye të albumit kryeministri ka zgjedhur të vendosur një foto me bashkëshorten Linda Rama pranë pemës së Krishtlindjeve e shkrepur disa ditë më parë, pak para pritjes për ambasadorët e huaj në vendin tonë të mbajtur në Elbasan.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img