Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Pranë murit të dalë boje dhe në luftë për jetën, miq dhe dashamirës emocionojnë me mesazhet e tyre Moikom ZEQON (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkrimtari i njohur Moikom Zeqo vazhdon të qëndrojë i shtruar në pavionin e hematologjisë prej dy muajsh.

albsig

Këtë herë, intelektuali shqiptar ka publikuar një foto të trishtueshme nga dhoma e tij në Qendrën Spitalore Universitare ‘’Nënë Tereza’’ ku ndodhet pranë një muri të dalë boje dhe me pllaka të vjetra.

Megjithatë, miq, kolegë dhe dashamirës së shumtë nuk pushojnë së dërguari mesazhe inkurajuese, të cilat i urojnë shërim të shpejtë.

Moikom Zeqo vuan prej kohësh nga një sëmundje e rrezikshme e gjakut.
moikom 11.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img