Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Pranë Elisa Spiropalit, ambasadorja Yuri Kim fotografohet në kafe me ministra dhe deputetë të PS (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim është fotografuar nga paparazzi në kafe me deputetët e Partisë Socialiste.

Yuri Kim shihet në një kafe në ambient të jashtëm me Mimi Kodhelin, ministren Belinda Balluku, Elisa Spiropali, Niko Peleshi, Blendi Klosi.

albsig

spring

Ata janë fotografuar teksa shihen duke konsumuar kafe. Nuk dihet nëse takimi i ambasadores me ministrat dhe deputetët e PS ishte miqësore, apo një takim pune.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img