Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Pranë drejtorisë së Policisë së Tiranës, punonjësit e UKT gjejnë një granatë të paplasur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Punonjësit e Ujësjellës Kanalizimeve në Tiranë kanë gjetur një grantaë të paplasur.

Punonjësit e kanë gjetur granatën gjatë punës për hapjen e një kanali për tubacionet në rrugën “Vangjel Furxhi”, pranë drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Menjëherë janë njoftuar forcat xheniere të cilat kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe fatmirësisht situata është vënë nën kontroll.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img