Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Praktikonin ekzorcizmin, gjenden 7 trupa të pajetë në një varr masiv

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f732d63f46d886717e1760f6fe7590d2

Trupat e 7 personave janë gjetur në një varr masiv në një zonë indigjene të Panamasë, ku dyshohet se viktimat janë praktikantë të ekzorcizmit (ritualit të pastrimit nga djalli)

Viktimat ishin një grua 32 vjeçe dhe 5 fëmijët e saj, nga 1-11 vjeç dhe një fqinj i tyre 17 vjeçar.

10 persona janë arrestuar dhe akuzuar për vrasje.

15 të tjerë janë gjetur në gjendje të keqe shëndetësore

Viktimat dhe të arrestuarit i përkasin komunitetit indigjen Ngabe-Bugle.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img