Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Prag tragjedie në Vlorë, shkëmbi bie në mes të rrugës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një masiv shkëmbor ka rënë në rrugën e automjeteve në zonën e Jonufrës në Vlorë.

Për fat të mirë, asnjë makinë nuk ka qenë duke kaluar në momentin që shkëmbi është shkëputur dhe ka rënë në rrugë.

Në këtë zonë ka patur probleme të ngjashme edhe më herët. Rrëzimi i shkëmbit ka shkaktuar trafik në këtë aks.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img