Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Prag TRAGJEDIE në Sarandë, shembet tarraca e ndërtesës ku po qëndronin tifozët, plagosen disa persona (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

010e02f0811c492169ec3b7e945c23a9

Vendimi i tifozëve të Butrintit për të ndjekur ndeshjen e skuadrës së tyre nga tarracat e disa shtëpive të vjetra mund të kishte përfunduar në tragjedi.

Tarraca e një prej ndërtesave ku po qëndronin tifozët sarandiotë është shembur, duke rrëzuar një pjesë të personave që ndodheshin sipër saj, të cilët janë plagosur.

Fatmirësisht dëmtimet kanë qenë të lehta dhe pa rrezik për jetën, por paniku në ato momente ka qenë i madh, pasi siç duket edhe në video, janë një numër i madh tifozësh që bien nga ndërtesa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img