PR marrëveshje për Bashkitë e Shijakut dhe Librazhdit, Duka: Në Durrës të mbështesim Grida Dumën

Publikuar tek: politike, më 13:09 20-04-2015 PR marrëveshje për Bashkitë e Shijakut dhe Librazhdit, Duka: Në Durrës të mbështesim Grida Dumën

Partia Republikane ka arritur marrëveshje me Partinë Demokratike për garimin me kandidatët e saj në Bashkitë e Shijakut dhe Librazhdit, nderkohë që po diskutohet edhe për Bashkinë e Memaliajt.

Gjatë mbledhjes së Asamblesë të Partisë Republikane, kandidati potencial për Durrësin, Agron Duka, tha se do të mbështesin kandidaturën e Grida Dumës dhe se u ka bërë thirrje të gjithë mbështetësve të tij të votojnë të përzgjedhurën e Partisë Demokratike për Bashkinë e Durrësit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011313199996948
array(1) { ["section"]=> string(99) "pr-marreveshje-per-bashkite-e-shijakut-dhe-librazhdit-duka-ne-durres-te-mbeshtesim-grida-dumen-9231" }