Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Pozoi me dy kallashnikov, Policia bastisë shtëpinë e Don Xhonit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë mbrëmjes së djeshme Policia e Kosovës ka bastisur shtëpinë e reperit të njohur, Don Xhonit, ku ka kërkuar armë.

Ky kontroll ka ndodhur pasi së fundmi Don Xhoni është shfaqur në rrjetet sociale, ku shihet duke mbajtur dy armë, të tipit Kallashnikov.

Reperi, kishte thënë se ato janë bërë për një klip që është duke e realizuar, por që duket se Policia nuk i ka “besuar” dhe mbrëmë i ka “trokitur” në shtëpi.

Bastisja është bërë në shtëpinë e tij, në lagjen Drenas 3 në këtë qytet. Këngëtari ende nuk ka reaguar vetë në lidhje me këtë kontroll që i ka bërë policia në banesë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img