Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Pozitiv me Covid nëna, vëllai dhe kushëriri në Fier, si u infektuan nga i riu i ardhur nga Anglia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar me Covid 77 raste të reja në vend.

Nga këto 3 raste janë në Fier. Rastet e konfirmuara në Rrohovec të Fierit, janë nëna, vëllai dhe kushëriri.

Ata janë raste kontakti, të të riut të ardhur nga Anglia. Ai u konfirmuar dy ditë më parë me koronavirus.

Shpërndarja gjeografike e rasteve në 24 orët e fundit është si vijon: Tirana 28 raste, Shkodra 13 raste, Durrësi dhe Korça me nga 5 raste; nga 4 raste Delvina dhe Berati; nga 3 raste në Fier, Kurbin dhe Pukë; nga 2 raste në Elbasan dhe Kamëz; nga 1 rast përkatësisht në Krujë, Tropojë, Librazhd, Gjirokastër, Sarandë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img