Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Poza të nxehta, vajza e ish-deputetes së PD-së “çmend” rrjetin me fotot e saj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ada Deda është një ndër vajzat më seksi të instagramit. Një bukuri e shumë komentuar nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Ada gjithmonë di si të tërheqë vëmendje dhe të bëjë që emri i saj të lakohet kudo.

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda, së fundmi “çmendur” rrjetin me foto seksi që ka postuar.

Modelja shfaqet me bikini minimaliste ku ekspozon të pasmet seksi.

“Me fat sepse unë jam peshku” shkruan ajo krahas fotove të cilat kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img