Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Poza të nxehta, vajza e ish-deputetes së PD-së "çmend" rrjetin me fotot e saj

Shkruar nga Newsbomb

Ada Deda është një ndër vajzat më seksi të instagramit. Një bukuri e shumë komentuar nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Ada gjithmonë di si të tërheqë vëmendje dhe të bëjë që emri i saj të lakohet kudo.

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda, së fundmi "çmendur" rrjetin me foto seksi që ka postuar.

Modelja shfaqet me bikini minimaliste ku ekspozon të pasmet seksi.

"Me fat sepse unë jam peshku" shkruan ajo krahas fotove të cilat kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese