Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Postoi këngë në gjuhën serbe, kërcënohet kosovarja: S’mundem më të duroj presionet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë e re nga Kosova ka marrë komente fyese e kërcënuese për shkak të një videoje të publikuar në rrjetet sociale.

E reja kishte shpërndarë një video me një këngë në gjuhen serbe dhe duket se zanafilla e kërcënimeve nisi këtu.

Përmes një video në rrjetet sociale, vajza e cila jeton në Zvicër ka thënë se nuk mund të durojë më këtë presion dhe kërcënimet që merr në adresë të saj.

“Më erdhën shumë komente, shumë shkrime, shkrime si ku je po vina me të mbyt, kena me të pre, tradhtare e kombit. Kom duru boll ama nëse vinë kësi gjëra nuk mundem më me duru, sidomos shkrimet që më kanë bërë pasi kanë zbuluar adresën ku banoj”, dëgjohet duke thënë vajza në video.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img