Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Postimi i ndjerë i vajzës së Xhevdet Ferrit: Lamtumirë Kapiteni im

spot_img

Lajme të ngjashëm

e5869a7641d3891fb6b9e65b6cd049a9

Ka qenë një lajm i papritur ndarja nga jeta e aktorit të madh Xhevdet Ferri.

Xhoda, siç thirrej nga miqtë e tij, ka humbur jetën pas luftës me sëmundjen e rëndë.
Aktori që la shumë kujtime me rolet e tij, ishte një figurë shumë e dashur për publikun.

Një postim mjaft i ndjerë i vajzës së tij, e cila ka  postuar një foto me aktorin e madh.

“O captain, my captain”, ishin fjalët e saj, ashtu si titulli i poezisë së Walt Whitman, që tregon fundin e një udhëtimi të gjatë dhe të bukur.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img