Posteri i Majkos, Spiropalit, Pajës dhe Dudajt ka diçka që nuk shkon (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:26 21-03-2016 Posteri i Majkos, Spiropalit, Pajës dhe Dudajt ka diçka që nuk shkon (FOTO)

Pandeli Majko, Elisa Spiropali, Gazmend Paja dhe Arlinda Dudaj në një poster të FRESSH-it.

Aktori i humorit Paja dhe botuesja Dudaj, dy prurje të reja dhe sigurisht që socialistët po i promovojnë fuqishëm.

Ata kanë krijuar një poster me 4 imazhet: e Majkos, Spiropalit, Pajës dhe Dudajt, me nga një shprehje secili.

Aktorit të humorit ia kanë shkruar emrin gabim: ‘’Gazmed’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010422945022583
array(1) { ["section"]=> string(77) "posteri-i-majkos-spiropalit-pajes-dhe-dudajt-ka-dicka-qe-nuk-shkon-foto-35634" }