Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Posta Shqiptare nxjerr dy pulla të reja për 15 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Lajme të ngjashëm

Posta Shqiptare ka hedhur në treg sot, më 17 shkurt, dy pulla të reja me rastin e 15 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. E para ka një ndërthurje të flamurit të Shqipërisë dhe Kosovës dhe do të kushtojë 200 lekë kurse e dyta 250 lekë.

“Kjo është pulla e emetuar sot nga Posta Shqiptare”, shkruan kryeministri Edi Rama dhe ndan pamjet e mëposhtme, në këtë ditë të shënuar për shqiptarët në Shqipëri dhe Kosovë.

 

Më shumë