Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

“Porsche, Benz dhe Range Rover”, Basha i rrethuar nga makina luksoze, autokolona qindra-milionëshe e kreut të PD bllokon autostradën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PD-së është nisur sot drejt qytetit të Fierit, për të zhvilluar takimin elektoral të radhës, por ajo që u ka rënë në sy shumë qytetarëve është autokolona që e shoqëron atë.

Makinat që shoqërojnë kryedemokratin Basha janë disa nga më luksozet, rrjedhimisht edhe tepër të kushtueshme të markave të njohura si Audi, Porsche, Range Rover dhe Mercedes Benz.

albsig

Vlera e disa prek këtyre makinave shkon deri në 40,000 euro, ndërsa e gjithë autokolona mund të shkojë disa qindra miliona euro, duke dhuruar një spektakël luksi që bie në kontrast të thellë me premtimet e vetë Bashës në zonat që viziton.

Foto:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img