Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Pornografia më shkatërroi”, rrëfehet këngëtarja: E kam parë që 11 vjeç!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Billie Eilish ka bërë një deklaratë të fortë, duke treguar se ka parë pornografi që në moshën 11-vjeçare.

Ajo e ka përshkruar si një eksperiencë që i ka shkatërruar trurin dhe ka bërë që të reflektojë. 19-vjeçarja u shpreh se ka kaluar pjesën më të madhe të jetës së saj adoleshente në sytë e publikut.

Ajo tha se tani mendon se pornografia “është një turp” pasi ka parë përmbajtje që ajo e përshkroi si “shkatërruese”dhe Eilish kritikoi veçanërisht mënyrën se si pornografia mund të përshkruajë trupat e grave dhe përvojat seksuale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img