Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

VIDEO/ Nuk i trembet SPAK-ut, por fishekzjarrëve po! Reagimi i Ilir Metës në ditëlindjen e Erisa Xhixhos

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Nuk i trembet SPAK-ut, por fishekzjarrëve po! Reagimi i Ilir
Kreu i PL, Ilir Meta

Përpos diskutimeve politike, duket se dita e sotme ka qenë ndryshme për Partinë e Lirisë, të cilët kanë organizua një festë të vogël për zv.presidenten e partisë, Erisa Xhixho, e cila sot feston ditëlindjen.

Edhe pse nuk ka qenë prezentë, sërish kolegët i kanë përgatitur një festë, ndërsa kreu i PL, Ilir Meta e ka marrë në telefon me kamerë.

Po ajo që ka tërhequr vëmendjen në videon e publikuar nga Meta, është momenti kur ish-presidenti trembet nga shpërthimi i një fishekzjarri, moment ky që ka shkaktuar edhe të qeshura.

Edhe pse Meta ka deklaruar hapur se nuk i trembet SPAK-ut dhe asgjë, duket se nuk mund të thotë të njëjtën gjë për fishekzjarrët.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese