Hapësire reklamuese

Politikë

VIDEO/ “Malet tona më të larta, ujërat tona më të kaltra”, Meta bën zhytje me kokë në Lumin e Shalës

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Malet tona më të larta, ujërat tona më të
Meta bën hedhje në Lumin e Shalës

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta duket se këtë të martë ka vendosur që ta kalojë larg kryeqytetit dhe temperaturave përvëluese.

Ai nën shoqërimin e aktorit të njohur Bes Kallaku kanë lundruar drejt lumit të Shalës. Madje, Meta ka postuar një foto teksa shihet duke u hedhur nga anija lundruese në ujërat e kaltra të Shalës.

“Lumi i Shalës. Malet tona më të larta, ujërat tona më të kaltra”, dëgjohet të thotë Meta dhe më pas bën hedhjen në ujë.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese