Hapësire reklamuese

Politikë

Vajza e madhe i feston ditëlindjen, urimi special i Monika Kryemadhit

Shkruar nga Newsbomb
Vajza e madhe i feston ditëlindjen, urimi special i Monika Kryemadhit
Monika Kryemadhi dhe Bora

Një datë e veçantë ky 8 korrik për Monika Kryemadhin dhe Ilir Metën. Vajza e tyre e madhe, Bora, feston ditëlindjen e 26-të.

E në këtë ditë kaq speciale nuk kishte si të mungonte dhe urimi i Monikës për vajzën e saj, e cila pa çka viteve për mami Monën vijon të jetë ende e vogël.

Në një status në “Whatsaap” deputetja e Partisë së Lirisë ka postuar një foto me Borën, krah së cilës shkruan: Gjithë të mirat e Botës paç!

Vajza e madhe i feston ditëlindjen, urimi special i Monika Kryemadhit
Postimi i Monika Kryemadhit

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese