Hapësire reklamuese

Politikë

Të sapomartuar, Aurela hap “arkivat” dhe publikon foton e veçantë me Luzim Bashën

Shkruar nga Newsbomb

Të sapomartuar, Aurela hap “arkivat” dhe publikon foton e

Si sot 19 vite më parë, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij Aurela kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Vetë Aurela e ka kujtuar këtë ditë dhe ka publikuar një foto të rrallë në rrjetet sociale.

Çifti i sapomartuar shfaqen në makinë, ajo e veshur me vello të bardhë, ndërsa Basha me kostum të zi.

Ceremonia martesore është zhvilluar në bashkinë e Tiranës, disa vite para se Lulzim Basha të merrte drejtimin. Fryt i kësaj martese janë dy vajzat, të cilat mbajnë një profil të ulët publik.

Të sapomartuar, Aurela hap “arkivat” dhe publikon foton e

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese