Hapësire reklamuese

Politikë

“S’kisha punuar më parë me Berishën”, Bardhi: Njeri komod dhe respekton mendimin ndryshe

Shkruar nga Newsbomb
“S’kisha punuar më parë me Berishën”, Bardhi:
FotoMontazh/ Bardhi -Berisha

Kreu i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi ka treguar bashkëpunimin me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Në studion e “Open”, ai është shprehur se nuk kishte punuar kurrë më parë me Berishën, teksa e ka cilësuar si njeri komod dhe se respekton mendimin ndryshe nëse është i arsyeshëm.

“Sali Berisha është njeriu me komod për të respektuar mendimin ndryshe nëse është i arsyeshëm. Nuk kisha punuar kurrë me Sali Berishën kaq afër. Do duhet të më besoni për këtë”, tha ai mes të tjerash”, tha ai ndër të tjera.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese