Hapësire reklamuese

Politikë

Si asnjëherë më parë, Tirana “pushtohet” nga Turistët

Shkruar nga Newsbomb
Si asnjëherë më parë, Tirana “pushtohet” nga
Turistet ne Tirane

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga Tirana, që është “pushtuar” nga turistët e huaj.

Kreu i qeverisë shkruan se Tirana po pret turistët si asnjëherë më parë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë parakalim turistik në Tiranën e pushtuar si asnjë vit më parë nga vizitorët e huaj, ju uroj një të diel të bukur”, shkruan Rama.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese