Hapësire reklamuese

Politikë

“Shqipëria meriton më shumë”, Basha prezanton nesër programit që do të shpalosë për zgjedhjet e ardhshme

Shkruar nga Newsbomb
“Shqipëria meriton më shumë”, Basha prezanton
Kreu i PD, Lulzim Basha

Nesër më 1 qershor, Partia Demokratike me në krye Lulzim Bashën do të shpalosin programin e tyre. Lulzim Basha ka bërë një postim, ku shihet flamuri kuqezi, ndërsa në sfond ngjyra blu, simbolika e demokratëve.

“Shqipëria meriton më shumë”, ky është sogani i Partisë Demokratike që do ta përdorin dhe zgjatë zgjedhjeve.

Programi i PD do të shpaloset nesër në Parkun Olimpik të Tiranës, pranë Liqenit Artificial.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese