Hapësire reklamuese

Politikë

Shoqja e tij e jetës feston ditëlindjen, urimi special i Sali Berishës për bashkëshorten

Shkruar nga Newsbomb
Shoqja e tij e jetës feston ditëlindjen, urimi special i Sali
Foto arkiv/ Liri dhe Sali Berisha

Një ditë e veçantë kjo e premte korriku për familjen Berisha. Liri Berisha feston sot 76-vjetorin e lindjes dhe një urim special ka ardhur për të nga bashkëshorti i saj Sali Berisha. Kjo ditë kaq e veçantë për ta përkon dhe me 53-vjetorin e martesës së tyre.

Përmes një postimi në “Facebook” Berisha uron shoqen e tij të jetës me fjalë zemre.

“Miq, sot kryefesta jonë familjare! Ne festojmë ditën më të shënuar, ditëlindjen e Lilit dhe të krijimit të familjes tonë! Gëzuar Lili. Përqafime!”, shkruan Berisha.

Shoqja e tij e jetës feston ditëlindjen, urimi special i Sali

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese